eventy

Vaše firemné akcie, konferencie, team buildingy a večierky môžu byť ešte štýlovejšie a ekologickejšie
vďaka našej flotile moderných a plne elektrických e-taxíkov.

Prichádzame s ponukou prenájmu siedmych plne elektrických e-taxíkov, ktorými rozvezieme vašich hostí, klientov, či zamestnancov po Bratislave a blízkom okolí.

Kapacita nášho e-taxíka je štyri miesta plus vodič. V nájomnom 25 eur na hodinu za jeden e-taxík sú už zahrnuté kompletné náklady na rozvoz. Pri objednávke v objeme súhrnne nad 8 hodín platí zvýhodnená cena 20 eur/hod/auto. Preto už počas prepravy neúčtujeme žiadne cestovné a tak nezaťažíte vašich hostí ďalšími poplatkami. Naopak. Zážitok z jazdy tichým  a bezemisným e-taxíkom ponúkne ďalšiu príležitosť zanechať dobrý dojem a pozitívny pocit z ohľadupného prístupu k životnému prostrediu. Súčasťou príjemnej atmosféry počas jazdy je aj free wifi.

Vo vyúčtovaní zahrnieme aj informáciu o ušetrených emisiách CO2, ktoré ste vďaka vašej ekologickejšej voľbe prepravy ušetrili.

Ak je súčasťou vašej firemnej kultúry alebo CSR ekologický rozmer môže vás osloviť aj ďalšia možnosť, ktorou plníme naše heslo “Mission Zero Emission”. Garantované bezemisné doručovanie sme pripravili pre všetkých, ktorí chcú podčiarknuť jedinečnosť svojich výrobkov spôsobom ich doručenia ku konečnému zákazníkovi bez zbytočnej záťaže pre životné prostredie. Bezemisné doručovanie poskytujeme vďaka kombinácií plne elektrickej dodávky a cyklokuriérov Švihaj Šuhaj na nákladných cargo bicykloch.

V prípade ak vás naša ponuka zaujala, neváhajte nás prosím kontaktovať (tel: 0918 222 851, mail: info@e-taxi.sk). 
Radi vám poskytneme detailnejšie informácie a prispôsobíme naše možnosti vašim potrebám a požiadavkám.